IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Ogłoszenia Ogólne

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptySob Lut 22, 2020 9:08 pm

W tym temacie możecie spodziewać się wszelkiego rodzaju ogłoszeń na temat zmian i nowości. Polecamy często zaglądać do tego tematu i zawsze czytać posty, które tutaj zamieścimy!
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptyPią Cze 05, 2020 4:51 pm

-----OGŁOSZENIE #1-----

FORUM OFICJALNIE WYSTARTOWAŁO. Możecie zakładać karty postaci i zacząć prowadzić fabuły!

Wiele rzeczy prawdopodobnie wciąż nie jest dopracowanych i znajdą się rzeczy, które trzeba poprawić, ale nie martwcie się. Dlatego właśnie was wpuściliśmy, bo kto lepiej przetestuje działanie wszystkiego jak nie ludzie, który przyszli tu grać i nie mają o niczym pojęcia? Dlatego sprawdzajcie mechaniki, mówcie czego nadal nie rozumiecie, czego potrzebujecie, co wyjaśnić lepiej, co poprawić! Czekamy na wasz odzew! Piszcie wszystko do czego możecie się przyczepić w ZGŁASZANIU BŁĘDÓW, a jeśli wiecie jak coś poprawić wtedy lecicie do samych PROPOZYCJI. Na prawdę potrzebujemy waszego wsparcia i dziękujemy za każdy feedback!
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptyPią Cze 26, 2020 4:03 pm

-----OGŁOSZENIE #2-----

To nie będzie żadna wielka ściana tekstu. Informacja jest bardzo prosta. Przyjmiemy jeszcze tylko JEDNĄ postać z klasą Dragoona i DWIE z klasą Summonera.

Dzień dobry i dobranoc.
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Carla Strife

Carla Strife


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Summoner
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 26
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Nibelheim

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptySob Cze 27, 2020 7:24 pm

-----OGŁOSZENIE #3-----

Ponownie bardzo szybkie ogłoszenie z małą informacją odnośnie poprawki w opisie (a co za tym idzie, rozwojem) klasy "Wsparcia".
Cytat :
Te postacie wolą trzymać się z daleka od centrum walki i stać za sojusznikami wspomagając ich swoją magią. Potrafią używać wielu zaklęć wspierających jak i wpływających na pole walki. Sami nie mają wielkiej siły, ale nadrabiają to pomocą drużynie. Mogą rozwijać tylko czary wspierające, ale zdolni są nauczyć się podstawowej magii ofensywnej po zdobyciu możliwości nauki nowej umiejętności: Fire, Blizzard, Thunder, Water lub Aero.

Także, osoby grające wsparciem, nie musicie się martwić tym, że jesteście bezbronni CAŁY CZAS. Może nie dacie rady w każdym starciu 1vs1, ale jesteście w stanie się bronić i pozbyć słabszych przeciwników. W razie czego polecam zdobyć sobie jakiegoś zwierzaka, który będzie wam pomagał i was bronił. Mimo wszystko, wspierający lepiej jeśli będą się trzymać z kimś, ale jeśli nie będzie takiej możliwości - wiedzcie, że nie jesteście całkowicie bezbronni. Tak wiem, powtarzam się, wybaczcie.

Możliwe, że w przyszłości będzie więcej poprawek co do opisów Klas, żeby jaśniej opisać co możecie, a czego nie.
Powrót do góry Go down
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptyNie Lip 19, 2020 5:32 pm

-----OGŁOSZENIE #4-----

Witajcie kochani, mam nadzieję, że dobrze się bawicie~
Przychodzę do was z garścią informacji, niektóre już są znane inne nie, reszta dalej w planach... Zaczynając.

Mamy następującą liczbę graczy:
Order Chaosu: 8
Order Kosmosu: 5
Samotnicy: 2
Postacie Specjalne: 4 (6 licząc Bogów)

Klasy z ograniczeniami:
Dragoon: 2/3
Summoner: 1/3

Cieszy mnie ogromnie to jak licznie do nas przybywacie i dołączacie do wielkiej walki w Świecie Wojny~ Ale jak widzicie, większość graczy kieruje swoje kroki głównie do Spiritusa. Z tego względu, pragnę tylko powiedzieć, że do grona Spirtuna przyjmiemy jeszcze tylko 2 graczy, do pełnej 10. Bardzo zachęcam byście kierowali się do Materii, nie musicie być szczerze tymi "dobrymi" żeby u niej wylądować. Podział na dobro i zło nie zawsze jest trafny! Nic wam nie szkodzi, postawić swoje łapki u Materii. Jeśli bardzo pragniecie mieć więzy ze Spiritusem, zapraszam też do wybrania roli Samotnika, która da wam pełną swobodę wybierania swojej strony w konflikcie.
Kiedy po jednej i drugiej stronie zbierze się 10 graczy, wtedy możecie rejestrować się i robić co tylko chcecie! - pamiętajcie, że ograniczenia nie tyczą się postaci kanonicznych.

Zerkając na role - wciąż mamy miejsce w szeregach dla jednego dzielnego smoczego rycerza z włócznią i trenera pokemon niezwykle wszechstronnego poskramiacza Summonów. Cieszy mnie, że ludzie nie rzucili się na te ograniczone role i nie zajęli ich od razu, ale też informuję, że wciąż możecie je zaklepać i przyjąć~ Zachęcam też do brania postaci z rolami: Strzelca, Obrońcy, Wsparcia i Białego Maga.
Wielu z was wybiera Zabójców i Wojowników, ale gwarantuję wam, że granie całą resztą ról będzie tak samo przyjemne i bardzo owocne. Każda klasa przyda się w walkach, szczególnie kiedy przyjdzie pora na specjalne zadania grupowe.

Zostając w temacie klas.
- Planujemy poprawić sposób ulepszania klasy i zastąpić wybór "Klasy Pobocznej" bardziej ciekawym rozwojem w konkretne lepsze klasy. Prawdopodobnie te zmiany zajmą trochę czasu do wprowadzenia, ale chciałam was poinformować, w razie gdyby ktoś z was miał już jakieś własne pomysły co do tego, jak mogłyby wyglądać drzewka rozwoju dla poszczególnych Klas. Jestem otwarta na propozycje, a wsparcie w tworzeniu na pewno zostanie wam wynagrodzone! Chętni do współpracy niech zgłaszają się do mnie na Discordzie, gdzie łatwiej jest mnie dorwać-

Przyjaznych informacji ciąg dalszy

Mamy nowych Mistrzów Gier w naszych szeregach! Wszyscy jednak dalej się uczą, więc nie bądźcie źli jeśli popełnią błędy, a gdy takowe zobaczycie - grzecznie ich poprawcie, ale nie krzyczcie, bo się biedni wystraszą.
Gromkimi brawami przytulcie~!:
Maletersa, najukochańszego kotka pod słońcem
Mię "Lubię matematykę" Riddle

Oraz zagrzejcie do boju uczącego się na razie na tę posadkę:
Sarę'sol Valerii
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne EmptyPią Sie 07, 2020 9:39 pm

-----OGŁOSZENIE #5-----

FORUM ZOSTAJE ZAMKNIĘTE NA CZAS NIEOKREŚLONY.
Teraz kiedy wystartowaliśmy zauważyłam sporo rzeczy, które kłują mnie w oczy i które chciałabym poprawić. Nie będę już wymieniać jakie, ale przyda się trochę pozmieniać i ugryźć niektóre elementy rozgrywki od innej strony. Przyznam, że wszystko było ciutkę zbyt ambitne i trzeba to nieco "ułatwić". Z tego powodu forum na razie ZAMYKAM. Nie chce rezygnować z tego projektu bo włożyłam w to swój czas i siły, dlatego Dissidia na pewno powróci, ale na ten moment - koniec zabaw. Nie wiem ile mi zejdzie z poprawkami, może długo może krótko.

Dziękuję tym, którzy przyszli i podrzucali swoje pomysły!
Gwarantuję wam, że będzie do czego wracać <3

Serwer Discord zostaje tak jak jest, więc gdyby ktoś miał pytania i propozycje, dalej może je tam składać.
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Ogłoszenia Ogólne Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Ogólne   Ogłoszenia Ogólne Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia Ogólne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do: