IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Mideel

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Materia
Bogini
Materia


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Biały Mag
Klasa Poboczna : Wsparcie
Płeć Gracza : Female
Posty : 63
Data Wezwania : 17/02/2020
Pochodzenie : Kosmos

Mideel Empty
PisanieTemat: Mideel   Mideel EmptySob Maj 23, 2020 2:32 am

Niewielkie miasteczko na wyspie. Znajduje się tu niewielki szpital, a także liczne gorące źródła. Lifestream znajduje się tu bardzo blisko powierzchni ziemi.

Mideel 707lNw9
Powrót do góry Go down
Jeevan Ceoil

Jeevan Ceoil


Poziom Postaci : 1
Exp : 0/100
HP : 250
MP : 100
Klasa Główna : Wojownik
Summon : ---
Zwierzak : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 8
Data Wezwania : 12/07/2020

Mideel Empty
PisanieTemat: Re: Mideel   Mideel EmptyNie Lip 19, 2020 6:23 pm

Przerażenie. Gorączkowo rozglądam się na lewo i prawo próbując zrozumieć co właśnie się wydarzyło. Przecież dopiero co byłem przed garnizonem. Już miałem przejść do pierwszego planu Veliki i nagle to światło. Jakiś głos a teraz stoję przed obcą mi wioską pośrodku gąszczu.
-Gdzie ja do cholery jestem!? - Wydarłem się rozpaczliwie ku niebiosom. Nie ma jej tu. Nikogo tu nie ma. Nie, nie mogę się poddać teraz. Nikt nie ma prawa rozdzielać mnie od mojej ukochanej. Nawet złośliwość jakichś głosów. Przysięgam, że jak spotkam tego, co mi to zrobił gorzko zapłaci. Skup się Jeevan, skup się teraz. Brzmiało mi w głowie. Muszę ją znaleźć. Wioski na pewno by się nie trzymała, a więc musi być w tym lesie. Bo musi tam być. Prawda? Z krzywym uśmiechem błądziłem po lesie jak dziecko we mgle rozpaczliwie szukając Veliki. Co jakiś czas wołałem za nią, lecz zero odzewu.
Powrót do góry Go down
Velika Ean

Velika Ean


Poziom Postaci : 1
Exp : 0/100
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Zwierzak : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 12
Data Wezwania : 12/07/2020

Mideel Empty
PisanieTemat: Re: Mideel   Mideel EmptyNie Lip 19, 2020 10:20 pm

Szlag by ich trafił cholernych opuszczonych przez-. Wbiłam sztylet w korę drzewa ze złości. Co to miało być? Miałam już ich w garści. Jeevan już był o krok, by nimi się zająć i tak po prostu to wszystko w błoto. Wszystko zniknęło jakby nie miało jakiegokolwiek wartości. Tak po prostu zostałam przeniesiona przez siły wyższe do, ekhm wie gdzie. Serce waliło mi niemiłosiernie. Nie ze strachu, lecz z powodu zniknięcia Jeevana. Nigdzie nie było tego durnia. Przez myśl mi przeszło, aby zajrzeć do tej wioski, ale z daleka widzę, że jest zamieszkała przez ludzi. Nie ważne gdzie jestem ich wszystkich nienawidzę i nie będę prosić się o pomoc.
-Jeevan! Jeevan!? - Wykrzyczałam jego imię w nadziei, że mnie usłyszy. Może i mam cienki głos, ale on powinien mnie usłyszeć. Rozglądałam się również za jakimiś śladami. Chociażby w trawie, że tędy przechodził. Cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Jeevan Ceoil

Jeevan Ceoil


Poziom Postaci : 1
Exp : 0/100
HP : 250
MP : 100
Klasa Główna : Wojownik
Summon : ---
Zwierzak : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 8
Data Wezwania : 12/07/2020

Mideel Empty
PisanieTemat: Re: Mideel   Mideel EmptyPon Lip 20, 2020 2:30 am

Z minuty na minutę żal ściskał mi gardło, a oddech stawał się nieregularny. Sam siebie teraz nie poznaję nawet. Zawsze uśmiechnięty i wesoły. Teraz jestem jedynie kłębkiem nerwów, który zaraz się załamie. Rozpaczliwie lustrowałem teren, każdy szelest był dla mnie jedynie fałszywym alarmem. Ile bym dał, żeby chociaż znaleźć jej pióro. Veliki jednak nigdzie nie ma. Pierwszy raz w życiu czuje takie negatywne emocje. Mam ochotę paść na kolana i najzwyczajniej szlochać, lecz nie mogę tak szybko się poddać. Dopiero co tutaj trafiłem przecież. Jeevan!. Usłyszałem nagle. Wydawało mi się? Nie, nie na pewno to słyszałem. Jeszcze nie oszalałem. Ruszyłem gwałtownie do biegu w kierunku znajomego mi głosu. Oby jej się nic nie stało powtarzałem ciągle w myślach. Nie zwalniałem nawet na chwilę, póki nie ujrzę jej na horyzoncie.
Powrót do góry Go down
Velika Ean

Velika Ean


Poziom Postaci : 1
Exp : 0/100
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Zwierzak : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 12
Data Wezwania : 12/07/2020

Mideel Empty
PisanieTemat: Re: Mideel   Mideel EmptyWto Lip 21, 2020 11:43 pm

Mój głos jedynie odbił się echem w lecie. Spłoszyłam jedynie ćwierkające ptaki i myszy między krzewami. Szlag by to trafił tylko. Kontynuowałam dalej poszukiwania za moim partnerem wierząc jak głupia, że go znajdę tak szybko. Przysięgam na swoje pierze, że jak tylko znajdzie swojego krogulca od razu zemszczę się na tym miejscu. Na samą myśl o tym ogarnia mnie jeszcze większa złość. Zamachnęłam się nogą kopiąc kępę trawy. Nienawidzę tego miejsca. Mimowolnie drgnęło mi ucho słysząc jak coś zaczęło w szybkim tempie się zbliżać w moim kierunku. Świetnie jeszcze tego mi brakowało. Przyjęłam postawę bojową czekając, aż jakiś czart czy inna bestia się zbliży i... Dech mi zaparł w piersiach.
-Jeevan! - Krzyknęłam z ulgą w sercu. -Ty... ty skończony kretynie! Nie strasz mnie już tak! - Nie zniżałam z tonu. Wiedziałam, że to nie jego wina, ale i tak się należy. Wszystko zasługuje na solidny kopniak w dupę za straszenie mnie w taki sposób.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mideel Empty
PisanieTemat: Re: Mideel   Mideel Empty

Powrót do góry Go down
 
Mideel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Światy :: Gaia VII-
Skocz do: