IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Sierociniec

Go down 
+2
Lavena Midaven
Materia
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 6:14 pm

Tymczasem... kot wrócił! Bardzo zadowolony w dodatku! Ciągnął za sobą Squalla, chcąc jak najszybciej zaprowadzić go do czarownicy. Pokaże jej że jest lepszy niż ten drugi kot! Też będzie mieć cyferki przed sobą! Pokaże mu! Ale najpierw, niech go Ultimetcia podrapie jeszcze trochę. I może Squall też...
O bogowie, będzie potrzebować naprawdę dużo prezentów by to im wszystko wynagrodzić...
Powrót do góry Go down
Squall Leonhart
Lider Drużyny
Squall Leonhart


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 55
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Winhill

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 6:29 pm

Szedł za nim i rozglądał się dookoła. To miejsce... Na zewnątrz wyglądało znajomo, bardzo znajomo. Jakby kiedyś już tu był. Ta latarnia morska, mały budynek, kwiaty... Wiedział, że to miejsce z jego świata, ale to samo nie wystarczało. Może jedynie zwidy.
Przynajmniej kiedy przekroczył próg i iluzja "wesołego" miejsca zniknęła, zastąpiona wielkim zamkiem, od razu lampka zapaliła się w jego głowie. Wręcz wyprzedził Maletersa i poszedł przodem. Ona tu była. Gdzieś w tych murach. Powinien iść za kotem, ale zamiast tego poszedł przodem i jak radosna psina szukająca swojego właściciela wchodził do pokoi sierocińca tylko po to by zobaczyć, że w nich akurat nikogo nie ma. Zaraz wybiegł na wzgórze górujące nad plażą. Zobaczył kształt swojej "przełożonej". Swojej czarownicy. Zaraz zbiegł po schodkach na dół, ale widząc stojące tam jeszcze dwie postacie od razu spoważniał. Nie będzie się wydurniał przy obcych! Jedna to na pewno tamta Kitsune, ale ta druga? Szedł już spokojnie, po drodze kładąc dłoń na swoim Revolverze. Przeszedł między obiema panienkami i zatrzymał przed Ulti. Spojrzał na nią, wbił miecz w ziemię i klęknął na jedno kolano.
- Wybacz za zwłokę.
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 6:42 pm

Słuchała jednej z nich z zaciekawienie. Patrząc na to, jak zafascynowana była tamtymi ciałami i wbiciem sztyletu w jej rękę, spodziewała się takiej odpowiedzi. Właśnie! Sztylet! Użyła na dziewczynie Full-cure przywracając jej HP i uleczając ranę.
- Proszę. Nie chcemy, żebyś się wykrwawiła~ - uśmiechnęła się lekko i spojrzała na drugą z dziewczyn - Nawet jeśli to nic ciekawego, z chęcią wysłucham twojej historii~ - akurat zobaczyła, że Squall idzie w ich stronę. Szeroki uśmiech zawitał na jej twarzy~
- Czułam, że gdzieś tu jesteś...~ - położyła dłoń na jego głowie - Powstań, mój rycerzu~ - chyba nawet Griever usłyszał, że coś się dzieje, bo zaraz się obudził i przeciągnął ziewając leniwie. No i poczłapał w stronę zgromadzonych.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 6:56 pm

Uparta wiedźma co? Niech będzie, ma co chciała.
- Cóż, moja historia nie różni się szczególnie od tej Mii, z tą różnicą, że mnie się nie bali, to ja miałam ich się bać, ale tego nie robiłam. Też byłam tą najgorszą, ale chcieli mnie się pozbyć, jak widać nie udało im się, w momencie jak zostałam przyzwana wpadłam w zasadzkę lokalnej straży, która do walki ze mną dostała specjalne wsparcie ze stolicy, stan na chwilę zanim tu znalazłam wyglądał mniej więcej tam, że miałam na sobie wiele niegroźnych i powierzchownych ran a wokół mnie leżało co najmniej 20 najwyższej rangi żołnierzy królewskiej gwardii, oczywiście w formie trupów, to żadne wyzwanie dla mnie było, gdyby nie to, że jak Mia jestem masochistką i sadystką byłoby ich więcej, ale się bawiłam z nimi -
Uśmiechnęła się na to wspomnienie, bardzo lubiła o tym mówić wbrew pozorom, to był jej największy jak do tej pory powód do dumy.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 7:10 pm

Gdy Lavena zaczęła opowiadać o sytuacji, która miała miejsce chwilę przed przyzwaniem, Mia przypomniała sobie, że nie opowiedziała o swojej. Dlatego także czekała aż ta zakończy swoją historię by ta mogła o swojej opowiedzieć. Gdy tak się stało, przystąpiła do działania.
- Zaś u mnie było inaczej. Jeden mężczyzna postanowił mi się sprzeciwić. Nie spodobało mi się to i przysunęłam sztylet do szyi mężczyzny. Nawiązała się między nami rozmowa, przy której traciłam resztki cierpliwość. Już miałam przesuwać ostrze po naciągniętej skórze mężczyzny, jednakże zostałam przyzwana przez Spiritusa i ten mężczyzna dalej sobie żyje. - powiedziała marszcząc brwi. Nie podobało jej się strasznie, że odważył jej się sprzeciwić i nie poniósł żadnych obrażeń. Nie zdążyła zrobić mu krzywdy przez Spiritusa...
W końcu popatrzyła na mężczyznę. Musiał byś to ten Squall skoro kot go tutaj przywlókł. Ciekawe, czy on też jest masochistą i sadystą. Spojrzała na Lavenę wzrokiem oznaczającym "Żeby się tutaj tylko nie zaczęli gździć." Nie była przyzwyczajona do dotyku czy bliskości więc taki widok był dla niej tylko odrażający.

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 7:16 pm

Tymczasem kot obserwował sytuację. Dobra, Squall okazał tej pani szacunek, więc pewnie jest tu najważniejsza. Sam też spróbował przyklęknąć przed nią, by pokazać że też ją szanuje. Pewnie nawet ten giga kot nie potrafiłby tego zrobić! Jak na razie jego lista osób na której mu zależało i szanował szła: Ulti i Squall > Lavena > Ta która sama dziabnęła się sztyletem.
Powrót do góry Go down
Squall Leonhart
Lider Drużyny
Squall Leonhart


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 55
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Winhill

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 7:25 pm

Podniósł się zaraz i wyrwał swój mieczyk z ziemi. Schował go za pasem, tam gdzie jego miejsce i posłał słaby, ledwo widoczny uśmiech Ultimecii. Jedyna, która w ogóle była godna zobaczyć ten wyjątkowo rzadki wyraz twarzy. Tamte dwie mówiły coś o swojej przeszłości, ale szczerze mówiąc - mało go to obchodziło. Lepiej wiedzieć jak najmniej o osobach, jakie spotyka, niż przez przypadek zacząć się nimi przejmować. Nie mógł pozwolić sobie na zbytnie zaznajamianie się, teraz kiedy wiedział, że ona tu jest, nie potrzebował nikogo więcej.
No. Może jednak potrzebował.
Grievera.
I Maletersa.
Koty dobra? Nie czepiać się, on kocha koty, to jedyne stworzenia jakim ufa, nawet jeśli mogą się na niego wypiąć w każdej istniejącej sekundzie, ale tak to bywa! A propo Grievera... Widząc jak wielki kocur się podniósł, zaraz zrobił kilka kroków w jego stronę i wyciągnął dłoń, żeby go popatać.
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 7:33 pm

- Wiem jak to jest być tą najgorszą i prześladowaną już od małego... Ale cóż... Sami sobie na to zasłużyli~ Mhmhm~ - zachichotała tylko radośnie. Widać było, jaka radosna się zrobiła odkąd Squall tu przyszedł, hah~ A widząc, że i kociak przed nią uklęknął, jego też pomiziała po łebku ze śmiechem.
- Dobry kociak... Zasłużyłeś na nagrodę~ Griever! Złap rybę kociakowi~ - oczywiście lew zaczął narzekać, szczególnie że już się przymilał do Squalla domagając się miziania... Ale widząc jej wzrok, ostatecznie uległ i poleciał nad wodę szukać jakichś większych sztuk ryb.
- Uroczy kociak...~ - zaśmiała się patrząc na Grievera - Mmm... Macie jeszcze jakieś pytania, dziewczynki?~


Ostatnio zmieniony przez Ultimecia dnia Czw Lip 09, 2020 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 7:56 pm

Nie robiła, żadnych grymasów, cieszyła się, że ten "kociak" jest na tyle upośledzony by nie mówić o tym jak ona go drapała bo Mia by ją wyśmiała...
- Pytania, pytania... Nieszczególnie mówiąc szczerze, to co najważniejsze to chyba wiem, chyba, ze ty Mia coś masz? -
Spojrzała się na swoją przyjaciółkę robiąc krok w bok od niej by nie sprawiać jej dyskomfortu będąc tak blisko niej.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:02 pm

Widząc, że się przesunęła, odetchnęła z ulgą. Spoglądała po trochu na wszystkich zgromadzonych i finalnie zawiesiła swój wzrok na czarownicy.
- Nie, nie mam żadnych pytań. - przeniosła wzrok na kociaka, zaciskając dłoń na rękojeści, dalej kręcąc sobie nim w dłoni z nudów. Ten kociak faktycznie był upośledzony ale cieszyła się, że nie musi z nim wchodzić w konwersacje, bo szybko straciłaby cierpliwość.

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:09 pm

Gdy zobaczył jak Griever idzie w stronę Squalla by się miziać ogień pojawił mu się w oczach. Jak on śmie! Tak hamsko! Gdzie kocie maniery? On nawet nie prosił o głaskanie! Wcześniej byli rywalami, ale teraz? Teraz byli śmiertelnymi wrogami! Pokaże mu! Też będzie miał duży teren pełen zdobyczy! Phhh! Zobaczymy kto tu będzie ulubieńcem Squalla.
Jednakże nie mógł się długo gniewać, jak był głaskany... Mrrr...
Powrót do góry Go down
Squall Leonhart
Lider Drużyny
Squall Leonhart


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 55
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Winhill

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:12 pm

Westchnął ciężko. No nie mogła poczekać? Młody kociak raczej nie wyglądał na super głodnego, wręcz przeciwnie, ledwo wrócił z polowania więc pewnie miał pełny brzuszek, mógł poczekać! Nie widział Grievera od cholernie długiego czasu, to oczywiste, że chciał się z kociakiem trochę pobawić! To w końcu jego mały duży ulubieniec! Spojrzał tylko na Ulti.
- Nie mogłaś poczekać? - burknął z wyrzutem. Skoro jego nie było, to stanął u boku swojej pani jak wierny pies, z dłonią na mieczu na wszelki wypadek. Słuchał jedynie tego co gadały te dwie i sam popatał Maletersa.
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:20 pm

- W takim razie rozgośćcie się i odpocznijcie~ - wymruczała Ulti obejmując Squalla i przyciskając go do siebie z uśmiechem - Wybacz... Ale pewnie zaraz wróci~ - i jak powiedziała, tak rzeczywiście było~ Maleters po chwili oberwał dużą rybą w łebek. Ale hej, była naprawdę porządna! Gdy już wylądował, jedynie fuknął i położył się za Ulti i Squallem. Ta zaraz sobie usiadła ciągnąc Squalla ze sobą. No cóż... Jej samej też przydała się chwilka relaksu! W końcu całe to przedstawienie z ciałami ją trochę zmęczyło... No i utrzymanie pałacu też ją trochę kosztowało! Ale to nic. Chwila odpoczynku i wszystko znów będzie dobrze~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:35 pm

No cóż, ogoniasta nie miała już tutaj co robić, czuła jednak, że będzie musiała popracować nad Mią skoro przebywanie blisko aż taki dyskomfort jej sprawia, nie mając nic ciekawego do roboty po prostu podeszła do sierocińca i ponownie wskoczyła sobie na dach, bo co innego miała robić?
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:41 pm

Zaś Mia, widząc ich przytulasy, przewróciła oczami i ruszyła nad wodę, nie zważając na nikogo. Gdy w końcu dotarła, usiadła na ciepłym piasku i wbiła wzrok w wodę, wyobrażając sobie, że to nie woda a krew. Sztylet wbiła w piasek obok siebie, lecz dłoń dalej ułożoną miała na rękojeści, gotowa aby w razie czego po prostu zaatakować albo się obronić.

__________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyCzw Lip 09, 2020 8:45 pm

Oberwał rybą. Au. Dobra wiadomość to to że to była ryba! Zaraz usiadł niedaleko Squalla i przytulił do siebie mocno rybę jak pluszaka. Zaczął ją rozrywać. Pożerać. Taka dobra, jeszcze świeża... w swoim starym życiu nie mógłby liczyć na takie coś. Najlepsze jedzenie zawsze miało w sobie jakieś pigułki czy coś. A tu, ryba to ryba! Prawdę mówiąc nie miał pełnego brzucha wcale, polował tylko dla Squalla i jako że wciąż był wszystkiego ciekaw to przy okazji spędził dużą część czasu rozglądając się wszędzie.
Może to było jedzenie od jego rywala, ale nie miał zamiaru pozwolić temu faktowi pogorszyć mu nastrój! Sam też by mógł upolować taką rybę!
Powrót do góry Go down
Squall Leonhart
Lider Drużyny
Squall Leonhart


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 55
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Winhill

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyPon Lip 13, 2020 2:56 pm

Squall jak to grzeczny kociak chętny na jakieś pieszczoty, nie widział niczego złego w małym poprzytulaniu się do Ulti. Chociaż szczerze bardziej liczył na drapanie Grievera pod bródką i za uszkiem i bawienie się tymi gigantycznymi łapami. Widzieliście jakie to ma wielkie poduszeczki?! Takie czarne, mięciutkie, a jakie czyste! To oczywiste, że ulubionym zajęciem Squalla było naciskać na nie żeby wystawił pazurki, które jeszcze były na tyle wielkie, że jeden by wystarczył, żeby komuś gardło podciąć - a ten jak gdyby nigdy nic się z tym urodzonym mordercą by pobawił i jeszcze rzucił "Jaki uroczy" gdyby chciał go zagryźć i zadrapać. Chociaż Griever na całe szczęście taki nie był... A tak przynajmniej myślał. To w końcu kochane duże kitku! Także bez żadnego komentarza, po prostu się grzecznie tulił do swojej pańci czarownicy i drapał lewka za uchem.
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyPon Lip 13, 2020 3:12 pm

Griever to się wręcz rozpłynął na to drapanie za uszkiem! Wielki czy nie, to wciąż kot! I to kot, który wyjątkowo kochał pieszczoty~ Mimo bycia lwem potrafił mruczeć. No i ugniatał ziemię łapkami~
- Mmm... Więc gdzie mój rycerz się podziewał przez cały ten czas, hm?~ - spytała Ulti odgarniając Squallowi włoski - Nieładnie jest tak kazać czekać swojej pani... - mruknęła tym wyraźnie niezadowolonym tonem. Oj, wyglądało na to, że będzie to musiał nieźle odpracować, hah~
Czarownica jeszcze zwróciła się do reszty.
- Jeśli będziecie chcieli nauczyć się jeszcze jakiejś magii... Zapraszam~ Na pewno coś się dla was znajdzie... Ale nie zawsze. Musicie mi czasem wybaczyć, jeśli nic nie będę dla was miała, mhmhm~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyPon Lip 13, 2020 4:01 pm

Lisica usłyszała słowa wiedźmy i wzruszyła ramionami, była na to gotowa, czuła jednak, że nie ma tutaj nic do roboty a prędzej porzyga się z powodu całej tej czułości. Dlatego też wstała i jednym susem przeskoczyła dach sierocińca i ruszyła w drogę powrotną zapamiętując jednak to miejsce by wrócić w przyszłości.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyPon Lip 13, 2020 4:12 pm

Mia także usłyszała słowa Ulti. Pokiwała na nie delikatnie głową, nie ruszając się. Chwilę jeszcze tak siedziała, spoglądając na całe to morze, plażę... W końcu jednak podniosła się, złapała za swój sztylet i ruszyła tą samą drogą, którą tu przyszła. Widząc Ulti i Squalla, wraz z ich bliskością, przyśpieszyła kroku, by za chwile sobie nie podciąć żył przez ich widok. Idąc sobie, czasami zatrzymywała się przy ciałach, by przyjrzeć im się ponownie oraz samej pociąć trochę skóry dla zabawy.

_____________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyPon Lip 13, 2020 4:40 pm

Dosyć szybko udało mu się zjeść rybę. Zostały tylko ości. Którymi bawił się z małym uśmieszkiem na twarzy. Nigdy w życiu nie czuł się aż tak pełen... Ale było przyjemnie. No, poza tym że aktualnie Squall zajmował się nie tym kotem co trzeba! Co ten drugi miał czego on nie miał? Czy to było dlatego że jest większy? Bo ma skrzydła? Niech oni tylko poczekają... Bawiąc się martwą i zjedzoną rybą knuł jak najlepiej będzie pobić tego drugiego, by Squall się na nim skupił... Coś musi wymyślić...
Powrót do góry Go down
Squall Leonhart
Lider Drużyny
Squall Leonhart


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 55
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Winhill

Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2020 4:48 pm

Szczerze mówiąc, Squall bardziej niż obecności Ulti, potrzebował Grievera. Miał do niego słabość i co poradzić? Uwielbiał cały wolny czas poświęcać na siedzenie w jej zamku i rozpieszczaniu tego wielkiego, przerośniętego kociaka ze skrzydłami i rogami. Czasami miał wrażenie jakby znał go całą wieczność, a nie tylko ten krótki moment od kiedy wiedźma zabrała go pod swoje skrzydła. Nie mówiąc o tym, że ten wielki kiciuś potrafił traktować go jak dziecko, a potem musiał poprawiać swoją fryzurę godzinami bo ten się wziął za lizanie i wszystkie kłaki zaczesał mu na jedną stronę.
- Trudno stwierdzić gdzie się podziewałem i ile dla ciebie minęło czasu... Szczerze mówiąc po aferze w Timber, kiedy chciałaś mnie zabrać do swojego zamku, wylądowałem tutaj. - mruknął nie odrywając wzroku od Grievera i drapał go cały czas pod pyszczkiem, co jakiś czas przenosząc dłoń wyżej za jego ucho. Pewnie jak tylko rozpłynie się wystarczająco, zacznie go miziać po brzusiu.
- Ja i kilku innych... W tym ten kot i lisica, znaleźliśmy się przed wielką wieżą. Na szczycie siedzieli Bogowie, kazali nam walczyć i tyle. Ale skoro ty tu jesteś, nie mam większego powodu słuchać ich gadani. Więc, co mam zrobić? Jaki twój plan zrealizować?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sierociniec - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sierociniec
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Światy :: Gaia VIII-
Skocz do: