IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Park

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Park Empty
PisanieTemat: Park   Park EmptySob Cze 27, 2020 2:48 pm

Oczywiście, że centrum życia tego i tak miasteczka duchów, to wielki zielony park! No dobra, bez przesady z tym wielki. Rozejrzałeś się i byłeś pewny, że obejmujesz go całym swoim wzrokiem. Jedno większe wzniesienie, ścieżki dzielące to miejsce na idealne 4 ćwiartki... Oczywiście nie brakowało licznych drzew, a nawet jednego wielkiego na którym wisiała prosta huśtawka. Trochę krzaków, polnych kwiatów, ławki... Ot, typowe miejsce na wypoczynek gdzie nie zje cię potwór.

-- To miejsce fabularne, do którego można przyjść i popisać z kimś w spokoju, nie będąc narażonym na atak potwora. Do tego raz na 5 dni można tu przyjść żeby pobawić się ze swoim zwierzaczkiem, po takiej sesji zabaw jego przywiązanie może wzrosnąć od 5 do nawet 20 punktów. --
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Laguna Loire
Lider Drużyny
Laguna Loire


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Posty : 34
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Dobre pytanie.

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyNie Cze 28, 2020 6:09 pm

Więc to tutaj zaprowadził ich ten dziwny biały kryształ! Zdecydowanie było tu ładniej, niż na tamtym dziwnym pustkowiu. Tak tu zielooono i kolorooowo...! I jeszcze to świeże powietrze... Aż miał wspomnienia z Winhill! Tylko no... Tutaj było dość pusto.
- No dobra, drużyno~ - oficjalnie chyba nią jeszcze nie jesteście, Laguna - Może przedstawimy się sobie nawzajem i trochę o sobie opowiemy, hę?~ - wyszczerzył się - Więc tak. nazywam się Laguna Loire, w swoim świecie byłem żołnierzem armii w Galbadii, umiem strzelać z karabinu maszynowego~ - poklepał zaraz swoją kochaną broń - Zawsze chciałem być dziennikarzem, ale no cóż... Sytuacja finansowa nie pozwalała... - podrapał się z tyłu głowy - Nie zrozumcie mnie źle, bycie żołnierzem było świetne! W wojsku nawet miałem przyjaciół, Kirosa i Warda! Oby wszystko było z nimi w porządku... O, racja! - zawołał jeszcze - Zostawiłem tam też żonę i przybraną córkę! Mają na imię Raine i Ellone~ Moje kochane dziewczynki... - aż się rozmyślił. Miały 5 sekund błogiej ciszy... - Mmm... A tak w ogóle możecie się do mnie zwracać "Wujku Laguno", możecie się czuć adoptowane~
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 10
Data Wezwania : 25/06/2020

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyNie Cze 28, 2020 10:24 pm

Urocze miejsce... Choć raczej takie miało wzbudzać uczucia, choć niestety był tylko jeden szkopuł, który uniemożliwiał nacieszenie się tym miejscem. Mowa oczywiście o nadwornym błaźnie, Lagunie. O ile wcześniej Azazel po prostu traktowała go jak idiotę, to moment popatania jej po głowie był podpisaniem wyroku śmierci, wyjątkowo brutalnej i bolesnej śmierci. Najpewniej wyłamałaby mu tą rękę, jednak niestety przez przeniesienie nie zdążyła ani o tym pomyśleć, ani tego zrobić. Teraz jedynie usiadła na trawie, by przez chwilę przemyśleć swoją decyzję dołączenia do zespołu. Chwila! Jakiego zespołu?! Od kiedy Oni są zespołem?! Chwilowo przyjęła zirytowany wyraz twarzy od tych myśli, ale po odetchnięciu jak przystało na spokojną i opanowaną osobę, którą jest, powróciła do swojej pokerowej, lekko zażenowanej mimiki.
- Jestem Azazel. Jestem robotem bojowym, choć głównie korzystam z broni dystansowej. - rzuciła w końcu, decydując się na odezwanie, by "przedstawić się" jak to ujął, choć nie dlatego, że Laguna chciał! Po prostu tak było najlogiczniej obecnie. Po tych słowach na chwilę zamilkła, myśląc nad czymś, by po kilku sekundach otworzyć usta. - Nie posiadam żadnej fascynującej historii, więc daruje sobie mówienie o niej.
- Nie, nie zamierzam się tak do Ciebie zwracać, to raz. Nie dotykaj mnie drugi raz bez pozwolenia, to dwa. Adoptować to możesz szare komórki, to trzy. I skoro to sobie wyjaśniliśmy, to co teraz?
Powrót do góry Go down
Carla Strife

Carla Strife


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Summoner
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 26
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Nibelheim

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyPon Cze 29, 2020 10:51 pm

Nie mam zbytniej siły by rozpisywać się nie wiadomo jak bardzo z reakcją Carli na wszystko, więc tylko skomentuję to tym, że uśmiechnęła się lekko na to patanko po łebku i odsunęła ostrożnie od Azazel. Nie była zbyt pewna, czy chciała się znajdować tak blisko żywej broni, która najwyraźniej mogła mieć własne zdanie, a nie chciała, żeby to zdanie brzmiało "Jednak was odstrzelę".
- No dobrze... Więc... Ja jestem Carla Strife..~ - uśmiechnęła się entuzjastycznie. - Cóóóż... Nie mam ciekawego życiorysu, oprócz tego, że w moim świecie od kilku miesięcy walałam się po całej Gai odwiedzając świątynie i ratując uwięzione w nich Summony, które bez mojej pomocy pewnie siedziałyby tam przez kolejnych parę wieków, bo w końcu nikt inny nie wie jak z nimi rozmawiać jeśli mają inną formę niż człowieka... Ogólnie moim partnerem był Ifryt, ale z jakiegoś powodu tutaj go ze sobą nie mam... Ale to nic, bo mam Greiviego!
Powrót do góry Go down
Laguna Loire
Lider Drużyny
Laguna Loire


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Posty : 34
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Dobre pytanie.

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyPon Cze 29, 2020 11:41 pm

Odsuw, odsuw. I w sumie przysunął się lekko do Carli. W końcu była o wiele milsza od tego robocika! A wyglądały do siebie tak podobnie! Dwie drobniutkie blondyneczki no! Gdyby miały brązowe włoski, jak nic przypominałyby mu Ellone... No ale cóż. Drużyny się nie wybiera!
- No dobrze, dobrze. Chciałem być miły, ok. - zrobił tę zawiedzioną minkę, na jej słowa. A jak serduszko zabolało! Miał nadzieję, że mimo wszystko jej stosunki do ich dwójki się ocieplą... Ale czy maszyny w ogóle były w stanie coś czuć...? Kto wie... Jak nic przekonają się po drodze!
W końcu jego wzrok spoczął na bardziej bliskiej mu osóbce. Nie tylko ze względu na rasę, ale też i zachowanie! Słuchał jej zadowolony niczym dzieciak słuchający jakiejś opowieści przy ognisku.
- Graviego, hm?~ - wyszczerzył się zaraz - A kto to taki? Mogę zobaczyć?~ - spytał z tym radosnym wyszczerzem i klasnął w dłonie - A w międzyczasie... Przydałoby się obmyślić jakiś plan działania, czy coś! Więc... Chyba do wyboru mamy poszukać jakiejś roboty albo zadania w mieście... Albo po prostu się powłóczyć i liczyć, że coś nam wpadnie w łapy~ Co myślicie?~
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 10
Data Wezwania : 25/06/2020

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyWto Cze 30, 2020 12:24 am

Azazel nieco zmarszczyła brwi, widząc, że dwójka jej "kamratów" się odsunęła. Nie, żeby specjalnie jej to przeszkadzało. To nic dziwnego, że organiczne istoty obawiają się takiej broni jak Ona! Po kilku sekundach napawania się tym faktem powróciła do rzeczywistości, wracając spojrzeniem do dwójki i słuchając w milczeniu tego, co mają do powiedzenia. Słysząc jednak Carlę, zabłysnęły jej oczy z dziką ciekawością.
- Czyli możesz rozmawiać z Summonami? Różni się to czymś od rozmowy z człowiekiem lub inną istotą na podobnym poziomie inteligencji? - odezwała się nagle z żywym zainteresowaniem, można by nawet posądzić, że zaraziła się entuzjazmem Laguny. Dopiero po kilku chwilach doszło do niej, jak się zachowała i chrząknęła kilka razy, by powrócić do stonowanej siebie.
- A więc... Najodpowiedniejsze będzie znalezienie zadania. Ocenimy nasze możliwości psychofizyczne w tym świecie, a taka wiedza jest niezbędna do analizy informacji i opracowania na ich podstawie planów na przyszłość. - mruknęła już swoim neutralnym, choć nieco zażenowanym, samym sobą, głosem starając się brzmieć jak najbardziej zrozumiale dla prostych umysłów, z którymi miała do czynienia.
Powrót do góry Go down
Carla Strife

Carla Strife


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Summoner
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 26
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Nibelheim

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyWto Cze 30, 2020 2:21 pm

Skoro oboje chcieli zobaczyć, to czemu nie? Uśmiechnęła się lekko i odsunęła od nich o parę kroków, po czym zatoczyła krąg w powietrzu swoim kosturem. W powietrzu pojawiły się dziwne symbole przypominające trochę starożytne runy. Zaczęły płonąć, a później uformowały się w kształt wielkiej jaszczury, która miała 2 metry w kłębie. Carla zaraz go popatała zadowolona, a on otarł się o nią i liznął ją swoim długim jęzorem~ Po czym spojrzał na zebranych i zaczął syczeć wściekle.
- Nie nie nie nie, Greivi! To nie są przeciwnicy! To przyjaciele~ - zawołała zaraz do jaszczury, która wciąć patrzyła na nich wzrokiem "Jakoś nie widzę", szczególnie na Azazel, która przecież była i wyglądała jak chodząca broń! Patrzył na nią tym wzrokiem mordercy i przejechał jęzorem po oku z czystego przyzwyczajenia niż potrzeby, cicho sycząc jak aligator.
- W-wybaczcie, haha... Nie lubi obcych... - westchnęła ciężko. - I... W zasadzie rozmowa z nimi nie różni się niczym od rozmowy z człowiekiem... Po prostu ja słyszę słowa, a wy warki...
Powrót do góry Go down
Laguna Loire
Lider Drużyny
Laguna Loire


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Posty : 34
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Dobre pytanie.

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyWto Cze 30, 2020 2:30 pm

Aż cicho się zaśmiał, kiedy Azazel zaczęła tak entuzjastycznie wypytywać Carlę o wszystko. No proszę, przynajmniej wiemy, że jest ciekawska! A to dobry znak, zawsze to jakaś pozytywna cecha~ Z tym faktem, że trzeba będzie na nią uważać, bo jak to mówią, ciekawość to pierwszy stopień piekła!
- Mmm... Z jednej strony wizja szukania jakiegoś zadania brzmi najrozsądniej, bo jednak przydałoby się raczej potrenować zanim cokolwiek... Aaale z drugiej strony spacerek też brzmi dobrze~ W końcu... Mogłabyś się dowiedzieć więcej o tym świecie i w ogóle...~ - sugestywny zerk na androida. On to wie, jak wykorzystywać cudze cechy. Jak inaczej by w końcu pokonał Adel?
- A ty co myślisz, Car... - uciął, bo w w końcu zobaczył Greiviego. A mu oczy zabłyszczały! Normalnie jak sroka, która zobaczyła błyskotkę! - Ale fajny jaszczur! Mogę pogła... - od razu się wycofał, kiedy tylko ten syknął - ...Aleonnasniezjeprawda.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 10
Data Wezwania : 25/06/2020

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyWto Cze 30, 2020 2:46 pm

Gdy tylko usłyszała cichy śmiech, dobiegający ze strony Laguny, posłała mu mordercze spojrzenie, które gdyby mogło - to by najpewniej zabiło nieszczęśnika na miejscu. Jednak skupiła swoją uwagę na tym, co robi Carla, szczególnie chwilę analizy poświęcając runom. Po kilku chwilach obserwowania magii pojawiło się... Stworzenie.
- Przerośnięta jaszczurka. - skwitowała natychmiastowo swoją pierwszą myśl w procesorze, a następnie "Przerośnięta Jaszczurka" zaczęła, wściekło syczeć na nią i Lagune, choć Azazel miała wrażenie, że chyba na niej się skupił? Niedoczekanie. Widząc morderczy wzrok w swoim kierunku, tylko się krzywo uśmiechnęła, a sam grymas przeszedł w kierunku perfidnego lub morderczego.
- Ciekawe jak smakują parówki z takiego Jaszczura. - rzuciła jedynie, krzyżując spojrzenie ze stworzeniem, które nie darzyło jej szczególną sympatią. Choć to pewnie dlatego pozwoliła sobie na prowokację. Ale warto zanotować, Carla rozmawia z tym jak z normalnym człowiekiem. Interesujące.jpg. Po sekundzie skierowała swój wzrok w kierunku Laguny, marszcząc tylko brwi, gdy rzucił swoją sugestię. Milczała przez chwilę, dogłębnie się zastanawiając, by nagle przerwać.
- To nie jest tak, że chcę cokolwiek zwiedzać! Skoro nie macie siły na nic poważnego, to nie ma co was zmuszać. Jak się potem wytłumaczę Szefowej-Boginii, że są dwa trupy. - rzuciła, lekko się unosząc, by zbyć wszelkie sugestie w jej kierunku. Aż momentalnie wstała pod wpływem jakichś insynuacji w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Carla Strife

Carla Strife


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Summoner
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 26
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Nibelheim

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyWto Cze 30, 2020 9:10 pm

Greivi zawarczał niezadowolony obelgą na temat parówki, a od tego niedokończonego pytania o "Popatanie po łebku", aż jego gardło błysnęło czerwienią, a "wachlarz" na zadzie rozłożył się i zaczął wydawać dźwięki podobne do grzechotki grzechotnika. Żadnego dotykania przez inne osoby i żadnego przerabiania na parówki, prędzej jej części zostaną użyte w produkcji mikrofalówek niż pozwoli sobie na takie poniżenie!
- Greivi zachowuj się...! - zawołała zaraz dziewczyna i sama zaczęła go głaskać po łebku, ale on dalej wyglądał jak obrażony gekon, który nie wybaczy właścicielowi, że miał mu dać robaczka, a zabrał mu tego robaczka zaraz przed ugryzieniem. - Oni są teraz naszymi przyjaciółmi! No... Może bardziej sojusznikami, ale nie możesz ich zranić!
- Wrrrrr.
- Nie. - pociągnęła go za ten wystający jęzor, a on pisnął jak psina i zaczął machać ogonem. - Ech... W każdym razie... Myślę, że obie opcje są dobre... Przyda się powalczyć i wrócić do siły... Ale przyda się też sprawdzić co tutaj są za miejsca, żeby wiedzieć co nas spotka... - obrażony Greivi tylko zwinął się w kłębek.
Powrót do góry Go down
Laguna Loire
Lider Drużyny
Laguna Loire


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Posty : 34
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Dobre pytanie.

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptySro Lip 01, 2020 9:55 pm

Szczerzył się tylko na słowa Azazel. Ciężko stwierdzić, czy był taki głupi, czy chciał po prostu zginąć, ale popatał ją zadowolony po główce.
- Oczywiście, oczywiście~ Rozumiem, że nie chcesz zdobyć informacji o tutejszych gatunkach zwierząt i roślin, ich zachowań i tak dalej... A szkoda, bo i to mogłoby ci się przydać w walce...~ - Laguna, przestań się z nią drażnić, bo zginiesz.
W końcu zwrócił uwagę na Carlę i gada. Już się bał, co ten jaszczur tam paplał... Chyba nawet się cieszył, że go nie rozumiał. Na słowa Carli jedynie przytaknął.
- Hmm... To może tak. Najpierw znajdziemy coś do roboty w mieście, a potem wybierzemy się na wycieczkę. Może być?~
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Płeć Gracza : Male
Posty : 10
Data Wezwania : 25/06/2020

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptySro Lip 01, 2020 10:39 pm

- Nie. Dotykaj. Bez. Pozwolenia. - wycedziła, łapiąc rękę Laguny, gdy ten, pomimo wcześniejszych ostrzeżeń, znowu ją popatał po głowie. Nie zamierzała mu robić jeszcze wielkiej krzywdy... Jeszcze nie... Na razie Azazel jedynie ograniczyła się do ściśnięcia dłoni, a właściwie palców swego rozmówcy - dość boleśnie, wykorzystując mechaniczną siłą, ale nie na tyle, by mu cokolwiek złamać. Gdy tylko stwierdziła, że zadała wystarczająco dużo bólu, to puściła. Następnie jedynie wrogo obserwowała go, myśląc nad tym co robić.
- Na razie rozeznam się w ewentualnym poziomie zadań, przyda mi się chwila odpoczynku od Ciebie! Potem możemy się spotkać na tę całą "wycieczkę", to wszystko. Hmpf! - wymawiając, a właściwie wydając ostatni dźwięk, odwróciła się nagle i ruszyła w kierunku wyjścia z parku, by ochłonąć chwilę. Jakonmniedenerwuje.jpg Więcej do dodania w tej chwili nie miała.
Powrót do góry Go down
Carla Strife

Carla Strife


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Summoner
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 26
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Nibelheim

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyCzw Lip 02, 2020 3:46 pm

- A-azazel..! - zawołała zaraz wystraszona widząc jak złapała go za rękę. No był po prostu taki radosny jak dziecko i co mogły poradzić? Przynajmniej według niej samej po prostu trzeba było to akceptować, w końcu... Nie robi im krzywdy takimi miłymi gestami. Chyba, że Az aż tak bardzo lubiła swoją przestrzeń osobistą i nie miała zamiaru dać komukolwiek się zbliżyć... Westchnęła tylko cicho i zaraz podeszła sprawdzić co z Lagunową ręką, ale raczej tylko mocno ją ścisnęła i tyle.
- Eehh... S-spotkamy się w Parku po wszystkim, dobrze..? - spytała ją zaraz, ale ta już zaczęła się oddalać. No nic... Raczej miała dobry słuch i usłyszała wszystko dokładnie. Spojrzała na pana kanarka.
- To... Zgaduję, że utknęłam z Panem, hm~? - zaśmiała się cicho i uśmiechnęła tak szeroko~ No energia dziecka nie opuszczała i jej, tyle, że ta potrafiła być nawet śmiertelnie poważna... No mooooooooooże czasami jej mogło trochę poodbijać, ale to przecież zupełnie normalne kiedy ma się w sobie komórki Jenovy! - Gdzie w takim razie idziemy?
Powrót do góry Go down
Laguna Loire
Lider Drużyny
Laguna Loire


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Strzelec
Summon : ---
Posty : 34
Data Wezwania : 05/06/2020
Pochodzenie : Dobre pytanie.

Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park EmptyCzw Lip 02, 2020 5:34 pm

- KKHHHHYYYYY! - zapiszczał wręcz jak mała dziewczynka, kiedy Azazel ścisnęła jego rękę. Aż ją musiał potrzepać parę razy, żeby upewnić się, że nadal jest sprawna. - A-ale co masz do dotyku? P-przecież nie robię ci tym krzywdy...! - zawołał tylko i westchnął widząc, że tamta sobie idzie.
- Chyba ją wystraszyłem, co... - mruknął bardziej do siebie, niż do Carli. Ale w końcu na nią spojrzał - Mmm... Na to wygląda~ - uśmiechnął się lekko i poczochrał jej włoski - Przynajmniej ciebie mogę tykać jak mi się żywnie podoba~ - roześmiał się zadowolony mając nadzieję, że jaszczur nie zeżre mu ręki czy coś. - Hmm... Prawdę mówiąc na razie jestem bardziej w nastroju na spacer niż na walkę~ Co na to powiesz?~

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Empty
PisanieTemat: Re: Park   Park Empty

Powrót do góry Go down
 
Park
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Questy :: Miasteczko-
Skocz do: