IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Mushroom Rock Road

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Spiritus
Bóg
Spiritus


Poziom Postaci : 999
Exp : 9999
HP : 9999
MP : 9999
Klasa Główna : Wojownik
Klasa Poboczna : Obrońca
Płeć Gracza : Female
Posty : 135
Data Wezwania : 16/02/2020
Pochodzenie : Chaos

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Mar 02, 2020 5:43 pm

Ta trasa ciągnie się wzdłuż klifów i łączy Lucę oraz Djose. Cała ta ścieżka ciągnie się zarówno na części klifów przy oceanie jak i między pasmem górskim. Przez wiele lat skały powoli się niszczyły przez pogodę, a także ataki potworów i samego Sina. Erozja sprawiła, że tutejszy krajobraz (tak jak podsuwa nazwa) jest obfita w wielkie skalne grzyby, pod którymi kapeluszami można niekiedy spokojnie spacerować. Nie znaczy to jednak, że takie wędrówki są w 100% bezpieczne.

Mushroom Rock Road GUgKnuR
Powrót do góry Go down
https://dissidiafinalfantasy.forumpolish.com
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 2:50 pm

Poruszała się cicho. Świat Wojny był obcym, nieprzyjaznym miejscem, do podtrzymania swojej egzystencji potrzebującym energii pochodzącej z walki - tyle, że Szept, jako medyczka, miała bardzo niewielką wiarę w wartość własnych umiejętności bojowych. Czy raczej realistyczną świadomość w kwestii ich ograniczeń. Z nieumarłym być może miałaby szansę, z resztą potworów - tak, zza czyiś pleców. Przy spotkaniu jeden na jednego miała szansę zostać obiadem, więc starała się nie przyciągać do siebie zbędnej uwagi. Rozsądny kompromis pomiędzy potrzebą eksploracji a brakiem tendencji samobójczych. Czujnie, ostrożnie, przed siebie. Doceniłaby spektakularne widoki - nigdy nie widziała tak wielkich grzybów, jak na tej drodze, wydawały się obce, choć nigdy mogła liczyć od niedawna. Nie sięgała pamięcią wiele wstecz, zostały jej w głowie obrazy szpitala. Czy jej świat wyglądał podobnie? Nie miała pojęcia. Szła przed siebie. Czujnie lustrowała otoczenie. Niewielu spotkała tu innych, czy tym razem będzie miała więcej szczęścia?
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 7:49 pm

Jeśli szczęściem można nazwać spotkanie psychopatki, sadystki i masochistki w jednym gotową zabić pod byle pretekstem albo i bez niego to tak, to zdecydowanie szczęście. Bo właśnie kogoś takiego spotkała na swojej drodze, dziewczynę ze śnieżnobiałymi włosami i lisimi ogonami pokrytymi takiegoż samego koloru futrem w liczbie sztuk dziewięciu. Owa postać siedziała sobie na jednym z grzybów, przez chwilę mogłoby się zdawać, że trzyma w ręku włócznię, aczkolwiek po chwili to minęło, bo włócznia znalazła się dosłownie centymetry od dziewczyny, wbita w ziemię jeszcze drżąc.
- Nie wiesz, że to niebezpiecznego samej tak spacerować? Jeszcze ktoś mógłby cię zabić -
Lisica powiedziała to patrząc z góry na nią z psychopatycznym uśmiechem, który wykrzywiał jej twarz w dziwny grymas, po chwili jak gdyby nigdy nic podskoczyła do góry zeskakując z grzyba i wybijając się w powietrze a następnie wylądowała tuż przed nią przyglądając się jej.
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 8:28 pm

Może więc nie szczęście, ale odmiana. Zdecydowanie odmiana. Przypatrywała się postaci kobiety o wielu ogonach, siedzącej na jednym z grzybów - uwagę przeniosła na włócznię dopiero, gdy ta wbiła się w miejsce, w którym znalazłaby się, gdyby postąpiła do przodu o kolejny krok. Spojrzenie błękitnych oczu powróciło do skocznej nieznajomej, która po chwili znalazła się tuż przy swej broni. Szept? Nie cofnęła się, nie mrugnęła okiem, obserwowała.
- Doceniam przypomnienie - mruknęła, a kącik ust drgnął nieco i uniósł się w górę. Nie uśmiech, ale jakaś jego namiastka - ostrzeżenie również - oszczędnym gestem wskazała na włócznię. Nie czuła potrzeby wykonania gwałtowniejszych ruchów, ataku na obcą również nie, ale na przerażoną nie wyglądała. Kostur, oparty o ziemię i przytrzymywany jedną ręką służył jej dzisiaj jako podpora w wędrówce.
- Nie wykluczam, że ci się nie odwidzi, ale skoro na razie jeszcze tego we mnie nie wbiłaś, to równie dobrze mogę się przedstawić. Szept - skinęła jej głową, po części na powitanie, po części w ramach przyjęcia do wiadomości, że wiele zależy tu od kaprysu lisicy. Nie kwestionowała tego, ale nie wyglądało też, żeby dziewczynie spędzało to sen z powiek. Było, jak było. Napotkana kobieta bez wątpienia była groźna.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 9:18 pm

- Odważnaś co? Idealnie wymierzony rzut, z takiej odległości nie mogło być inaczej, krzywdy nie mam zamiaru ci zrobić -
Nadal miała owy paskudny szaleńczy grymas niepodobny do uśmiechu na twarzy, ale cóż, tak wyglądała jej mimika, a może jednak nie? Ponieważ po chwili złagodniał do uśmiechu, nadal łaknącego krwi i mordu, ale już ten uśmiech był subtelniejszy. Zaś ową żądzę mordu można było zobaczyć po jej oczach, w kolorze świeżej jeszcze ciepłej krwi tętniczej rozpryskującej się strumieniami wypływając z rany.
- Ja jestem Lavena, miło mi cię poznać chociaż zgaduję, że w twoim przypadku niekoniecznie tak musi być -
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 10:53 pm

- Raczej świadoma faktu, że włócznia znalazła się dokładnie tam, gdzie w danej chwili chciałaś ją widzieć. Więc tak, mi również jest miło. Specyficzne powitanie, ale bez wątpienia widowiskowe - stwierdziła lekko, trochę radośniej, niż jeszcze chwilę temu. Nuta wesołości zakradła się do głosu. Spotkanie przełamywało monotonię, zaczynało się barwnie, pozwalało założyć, że Lavena jest interesującą osobą. Paznokcia by nie postawiła, a co tu mówić o głowie, na to, że ze spotkań z nią wychodzi się żywo. Albo w jednym kawałku. Energia, żądza rozlewu krwi. Szkarłatne oczy. Kolor tęczówek lisicy kojarzył się medyczce z trudnym do powstrzymania krwotokiem, raną sięgającą tętnicy. Wpatrywała się w nie z pewnym zaciekawieniem, bo przecież żywsze były, niż jej własne.
- Odpowiem ci na to, dodając, że jestem medyczką. Przywołańcem, najpewniej jak i ty. Pójdziemy? - zapytała, spojrzeniem wskazując dalej na drogę wiodącą przy klifach, jedyną tutaj. Zaproszenie do wspólnej wędrówki i nie stania w miejscu, ale niezobowiązujące. Lavena mogła je podjąć lub nie, Szept nie miała prawa wymagać od niej czegokolwiek - i tak naprawdę nawet nie próbowała tego robić. Niczego nie oczekiwała, nawet zgody, ale czuła się zaintrygowana. Przewidywanie reakcji napotkanej kobiety odpuściła kompletnie.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 11:28 pm

Czuła, że powiedziała to bez cienia strachu z rozbawieniem w głosie a na dodatek śmiało, zaskoczyło ją to, i nieco nie spodobało, czy wszyscy tutaj są tak pewni siebie i widząc seryjną morderczyni są tacy przyjaźni? No cóż, widać tak, dlatego też lisica zarzuciła swoją włócznię na ramię a konkretniej oparła jej drzewce o nie i ruszyła przed siebie nie czekając na towarzyszkę, ale nie szła szczególnie szybko.
- Chcąc nie chcąc tak, zostałam przywołana i mam nadzieję, że odwołana nie zostanę bo podoba mi się ten świat, tyle cierpienia można wyrządzić... Niesamowite, a ty co? Co pragniesz osiągnąć w tym świecie? Skoro jesteś medyczką to zgaduję, że poglądy i plany możesz mieć przeciwne do moich, czyż nie? -
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyNie Lip 26, 2020 11:58 pm

Czy to na pewno była przyjazność? Prędzej brak instynktu. Albo przyjęcie do wiadomości, że gdyby kaprysem lisicy było przerobić ją na szaszłyk, to i tak nie zrobi z tym wiele. Z perspektywy Szept przejmowanie się na zapas było więc bezsensowną stratą energii. Liczyła się z taką opcją.
- Tam byli ranni, tu będą ranni, dla mnie właściwie nie zmienia się wiele. Ale wydaje mi się, że mam tam jeszcze kilka niedokończonych spraw - wydaje mi się, a nie, że mam je na pewno. Nie wiedziała? Można było założyć, że chciała wrócić. Kiedyś. Chyba. Zrozumieć, do czego? Utrzymywane przez Lavenę tempo nie wykluczało rozmowy, dziewczyna dostosowała się do niego bez problemów. Była młoda, zbyt młoda, by życie spisywać na straty, i słowa lisicy powinny wywrzeć większy skutek. Wierzyła w nie. Nie miała powodu, żeby wątpić. Miała więc tuż obok żywą zapowiedź chaosu i destrukcji, które spadną na ten świat, dostarczając mu energii do dalszego istnienia. Wypalą po drodze wszystko inne, czy dogasną, próbując?
- Na początek? Nie zostać w tyle. Nic nowego - zebrać dość sił, by mieć jakiś wybór. Umknąć stagnacji. Może nawiązać korzystne kontakty. Obopólna korzyść to zawsze lepiej, niż żadna - odpowiedź, choć przydługa, brzmiała szczerze.
- Czy przeciwne... kto wie. Założę, że w kwestii tego, kto nas tu przyzwał, będzie w tym prawda. Mnie Materia - a to by umiejscawiało Lavenę pośród wybranych przez Spiritusa. Wstępnie. Podobno był i stan pośredni.


Ostatnio zmieniony przez Szept dnia Pon Lip 27, 2020 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 12:42 am

- Nie przypominaj mi nawet o nich, bezużyteczni bogowie, jedyne co dobrego to mnie tu wezwali, chociaż wolałabym nie zostać przez żadnego z nich wezwać, ale tak, ten Spirytus czy jak mu tam mnie wezwał... No cóż, na razie staram się rozwijać i niszczyć każdego kto stanie mi na drodze -
Brzmiało to jakby chciała jeszcze coś powiedzieć, ale nie wiedziała co, a może to tylko złudzenie? Tak czy tak, była gadatliwa, ale nie zdradzała zbyt wiele o sobie.
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 11:23 am

Trafić na żywą, i do tego rozmowną duszę, znacząco przeważało nad samotną wędrówką - Szept co prawda nadal zważała nie tylko na Lavenę, ale i bezpośrednie otoczenie, w nadziei, że ewentualne zagrożenie w postaci potworów wypatrzy szybciej, niż one ją, ale na towarzystwo nie miała zamiaru narzekać, tak jak nie miała zamiaru rozwodzić się nad jego moralnością.
- Brzmi całkiem sensownie - mruknęła, komentując w ten sposób kwestię niszczenia rywali, jeszcze nie odnosząc się do sprawy tutejszych bogów. Czyli albo wezwanie oderwało Lavenę od czegoś istotnego, albo po prostu wcześniejsze życie miało elementy, których było jej tu brak i zamierzała je odtworzyć... w ten czy inny sposób. Lisica w każdym razie wyglądała jej na dostosowaną do obecnych warunków i wyjątkowo skorą do walk. Czy Szept stanowiła dla niej zagrożenie? Żadnego. Zawady na drodze również nie w tej chwili. Jak się to poukłada później, jeszcze nie wybiegała myślą. Nie naciskała, nie zadawała pytań, które nalegałyby na podzielenie się większą ilością informacji, niż druga strona miałaby ochotę, ale chyba coś jej chodziło po głowie, bo zerkała na kitsune w wyraźnym zamyśleniu. Za wcześnie było, żeby coś proponować, ale poczeka i zobaczy, na ile Lavena byłaby skora dać się namówić na jakiś wypad.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 1:24 pm

W końcu milczenie znów przerwała lisica, lubiła gadać, nawet jeśli to była częściowo maska bo jej głos był delikatny i przyjemny dla ucha, co było celowym zabiegiem a mówiła spokojnie, aczkolwiek z pasją w głosie.
- Cóż, chyba niedługo będzie pora wybrać się na kolejne zlecenie, teraz jestem znacznie lepiej przygotowana do niego aniżeli byłam ostatnio... - Brzmiało to tak jakby miała sobie coś poważnego do zarzucenia, ale się poprawiła, nie będzie byle glut nią pomiatał - A ty jakie masz plany? Pytałam o to, ale nie w tym kontekście, skoro jesteś medykiem mogłabyś mi się przydać, i to nawet bardzo -
Spojrzała na nią uśmiechając się subtelnie, była ciekawa jak zareaguje na taką propozycję.
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 8:14 pm

Wyglądałoby, że myśli krążące po głowie Szept biegły podobnym tropem, co te należące do lisicy. Przynajmniej w kwestii przydatności tej drugiej - zanim oceni własne przygotowanie jako wystarczające, musiała przynajmniej ulepszyć broń, na co z resztą miała już konkretne plany, ale słyszała w słowach Laveny propozycję i zależało jej, żeby pociągnąć ten temat.
- Chętnie podejmę współpracę - odpowiedziała bez śladu zawahania w głosie - szczególnie za udział w łupach.
Dość bezpośrednio. Reguły podziału można było dogadywać, ale na dłuższą metę Lavenie mogło się to opłacić, z resztą nie tylko jej. Dla siebie również widziała w tym zysk.
- Zaoszczędzisz na miksturach i przedmiotach zdejmujących efekty statusowe - odwzajemniła uśmiech, podkreślając zalety ewentualnej kooperacji. U boku sprawnej wojowniczki można by przecież porwać się na coś więcej, niż najprostsze zlecenia. Może nawet misję?
- Jeżeli tylko jesteś zainteresowana, to ja się piszę - kiwnęła głową w ramach potwierdzenia. Oczywiście, zawsze istniało ryzyko, że zrobi swoje, a kitsune postanowi ją dobić i cały łup zgarnąć dla siebie, ale nawet uwzględniając tą możliwość, niechby i silnie prawdopodobną, gra nadal wydawała się warta świeczki.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 8:51 pm

A więc to tak co? Chcesz moje zdobycze? No dobra, ale zobaczymy pierw jak się spiszesz...
- O podziale zadecydujemy dopiero po, na podstawie tego jak przydatna będziesz będę oceniać na ile zasłużyłaś, oczywiście będę też chciała wiedzieć na ile się ty wyceniasz, że zarobiłaś... No, a może tak zamiast zwykłego pospolitego zlecenia rzucimy cię na głęboką wodę i na misję się wybierzemy, hm? -
Kierowała nią jak chciała, samej na misję jej nie opłacało się iść, zaś ze wsparciem medyka? To co innego, ona niszczy wszystko a tamta ją leczy, taki układ był jej mocno w smak, a może w smok? Nieważne, tak czy tak coś z tego mogło wyjść.
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 9:21 pm

Jeśli Lavena spodziewała się protestów i negocjacji, to nie nastąpiły.
- Zgoda - stwierdziła tylko, najwyraźniej zadowolona z ustaleń w ich obecnej formie na tyle, żeby tego nie kwestionować. Żeby w ogóle myśleć o łupach, trzeba je było najpierw zdobyć, wszystko inne było przedwczesnym dzieleniem skóry na wciąż żywym potworze. Albo potworach.
- Słyszałam o miejscu, w którym Anaconduary zasadzają się na podróżnych - czyli słyszałam, ale sama nie zrobię z tym wiele,to akurat było łatwe do przewidzenia i nie wymagało wymówienia na głos. W towarzystwie z kolei zdecydowanie warto by było zwiedzić ten kawałek lasu. Misja, niepodjęta, wisiała pośród dostępnych od dłuższego czasu, i wydawała się dziewczynie bardziej zachęcająca, niż skupienie się na tej wymagającej starcia z większą, choć bliżej nieokreśloną ilością blobr. Co jednak powie na to lisica?
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyPon Lip 27, 2020 10:47 pm

Typowo, nic nie zrobisz, mimo, że wiesz o tym, zobaczymy czy się przydasz do czegoś.
- To chodźmy, przy okazji może znajdę moją znajomą i pójdzie z nami, w trójkę zawsze większy łup -
Uśmiechnęła się morderczo na samą myśl o Mii, tak, wyprawa na misję z nią to będzie coś.
- A więc chodźmy, jak się nie pośpieszysz zostawię cię w tyle -
I to mówiąc przyśpieszyła kroku nie czekając zbytnio na towarzyszkę.
Powrót do góry Go down
Szept

Szept


Poziom Postaci : 1
Exp : 0
HP : 100
MP : 250
Klasa Główna : Biały Mag
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 32
Data Wezwania : 22/07/2020
Pochodzenie : Zapomniane.

Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road EmptyWto Lip 28, 2020 12:48 am

Nie było czego dodawać - przyspieszyła kroku, podążając za Laveną. Ciekawie zapowiadała się ta misja, i choć w dalszej drodze Szept była raczej milczącą towarzyszką, obecność lisicy wydawała jej się bezsprzecznie pozytywnym zrządzeniem losu. Spotkanie w czasie wędrówki uznawała za owocne, przynajmniej ze swojej perspektywy. O kim mówiła Lavena dopiero miało się okazać, ale obecność kolejnej osoby miała sens, mogła zapewnić większą szansę powodzenia przedsięwzięcia. Nie było powodu, by zostawać tu dłużej.

zt x2
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mushroom Rock Road Empty
PisanieTemat: Re: Mushroom Rock Road   Mushroom Rock Road Empty

Powrót do góry Go down
 
Mushroom Rock Road
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Światy :: Spira X-
Skocz do: