IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Deling City

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Deling City - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deling City   Deling City - Page 3 EmptyPon Lip 06, 2020 9:05 pm

- Tak naprawdę to nie, nie czuję pociągu do nikogo, za każdym razem to było tylko by cierpiały, mi samej to przyjemności nie sprawiało sama czynność zaś ich wrzaski i rany zadawane mi tak, z trupami było tylko z moją rasą by je zbescześcić i nigdy nie mogły zaznać spokoju i zamieniły się w demony, przynajmniej tak wierzyły, że będzie -
Tak, to było dobre wspomnienie, sama myśl, że teraz błakają się, albo robią to samo z innymi bardzo ją nakręcała.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Deling City - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deling City   Deling City - Page 3 EmptyPon Lip 06, 2020 9:18 pm

- Tak samo mnie nikt nie podnieca. Jedyne co mnie nakręca, podnieca i sprawia, że mam mokro w majtkach, to mordowanie, znęcanie się z okrutnością, sianie grozy i ogólne, brutalne terroryzowanie. Wtedy czuje, że żyje i to mój zastrzyk energii oraz emocji. - powiedziała strasznie podekscytowana. Obie dłonie położyła na swoim udzie i zaczęła opuszkami palców jeździć po nim.

_________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Deling City - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deling City   Deling City - Page 3 EmptyPon Lip 06, 2020 9:20 pm

- Nie mów nic więcej bo już od samej tej rozmowy mi mokro, normalnie nie mogę wytrzymać, za dużo na raz a dawno nie byłam tak podjarana -
Naprawdę, dosłownie twarz przybrała odcień nieco jak jej oczy, była cała zarumieniona i nie mogła się opanować.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Deling City - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deling City   Deling City - Page 3 EmptyPon Lip 06, 2020 9:29 pm

Roześmiała się delikatnie, choć na jej twarzy widać było także rumieńce. Mniejsze i delikatniejsze ale były.
- Będę już szła. Trzymaj się i spróbuj kogoś zamordować. Do kiedyś tam... - powiedziała, łapiąc za sztylet, który wyrwała z ławki i ruszyła przed siebie, znikając po chwili za domem.

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deling City - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deling City   Deling City - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Deling City
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Światy :: Gaia VIII-
Skocz do: