IndeksCalendarLatest imagesFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

 

 Sierociniec

Go down 
+2
Lavena Midaven
Materia
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 12:38 pm

Zaśmiała się czując swój sztylet w ramieniu. Spoglądała na niego, próbując analizować jak to się stało. Położyła dłoń na rękojeści ostrza i z uśmiechem poruszała nim na boki. Po chwili szybko wyciągnęła z ramienia ostrze, nie mając żadnej urazy do niczego. Ból był strasznie przyjemny a gdy spojrzała na Lavenę, zauważyła ten wzrok pełen zazdrości. Pełna podekscytowania uniosła zakrwawiony sztylet i oblizała go z własnej krwi - tak aby się nie zaciąć. Znów przeniosła wzrok na Ulti, słysząc, że ta o sobie mówi.
- Czarownica czasu... intrygujące. - powiedziała zaraz po Lavenie ale gdy doszło do niej, co Lavena powiedziała, ona także musiała dodać coś od siebie.
- Oczywiście, też chciałabym się od Ciebie czegoś nauczyć. - skupiła cała uwagę na czarownicy, choć czasem spoglądała to na kota, to na Lavenę. Dłoń uniosła i przyłożyła do rany a gdy czuła to ciepło i ból, to tylko na jej twarzy widniał uśmiech sadystki i masochistki. Wcale się nie skrzywiła.

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 12:49 pm

Słuchając dziewczyn drapała kota to za uszkiem, to pod pyszczkiem. Oczywiście Griever warczał zazdrośnie, ale wiedział, że nic nie może zrobić. Pomimo swojej potęgi wciąż był słabszy od swojej pani. Ale najchętniej zrobiłby sobie z tego kota kolację.
- Mmm... Po prostu ją opętałam~ W moim świecie tuż po tym incydencie stałaby się czarownicą... Ale w tym to chyba tak niestety nie działa... - wyglądała na nieco zawiedzioną, hah - Zwykli ludzie mają w sobie dość magii, by to zrobić... Boją się czarownic właśnie przez to, że ich przewyższają~ - spojrzała tylko na te burzowe chmury zadowolona - Mmm... Co do nauki... Wy też jesteście zwykłymi ludźmi. Może nie byłybyście w stanie nikogo opętać ani kontrolować czasu... Ale jeśli chcecie, mogę was nauczyć podstaw magii~ Myślę, że to wam by się mogło przydać~ Szczególnie że jedna z was ma przedmiot potrzebny do nauki jednego z czarów... - tu spojrzała na Lavenę - Naszyjnik Lupa. Dzięki niemu mogę nauczyć was czaru Scan~ Jest bardzo prosty, a na pewno wam się przyda w walkach~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 12:56 pm

Spojrzała na nią i zatrzymała swój wzrok, podstawy magi co? Zawsze coś, skoro już Umiała chociaż jeden czar, a co do naszyjnika to gdy wspomniała o nim wzięła go w rękę i przyjrzała mu się.
- Ten wisiorek? Myślałam, że do niczego nie potrzebny jest i traktowałam go tylko jako ozdobę, ale jeśli do czegoś sie nada to z chęcią nauczę się
Uśmiechnęła się zadowolona z siebie, w końcu na coś ten Spiritus się przydał i ten wisiorek ma jakiekolwiek znaczenie. Zaś gdy usłyszała o opętaniu to już się rozmarzyła ile rzeczy, ile zmyślnych tortur mogłaby zrobić dzięki temu, ale jak nie to nie.
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 1:01 pm

Tymczasem kot cieszył się z tej uwagi jaką dawała mu czarownica. Oczywiście nie wiedział jeszcze że jest czarownicą. On ledwo się na magii znał. Po prostu cieszył się z pieszczot, co jakiś patrząc na Grievera, jak na jakiegoś rywala. Patrzył na niego pewnie i z dumą, gotów do walki o uwagę pani jakby tylko było tego trzeba. Jakby nie patrzeć to był tylko kot z większą ilością mięśni niż on! Co może mu zrobić?
W sumie... zamyślił się na chwilę... gdzieś go widział... - Squall? - powiedział cichutko, niemalże do samego siebie. To było na tej super zabawce, jego broni więc... byli chyba połączeni?
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 1:11 pm

Przysłuchiwała się czarownicy, cały czas z wielką uwagą. Opętanie to byłoby coś niesamowitego. Zmanipulować kogoś aby się ranił, wypruwał sobie wnętrzności a ona by tylko na to patrzyła, nie brudząc sobie rąk. Jednak, mogła sobie o tym tylko pomarzyć, bo nigdy nie zdołałaby kogoś opętać, choć może kiedyś?.. Kot jej się mocno nie podobał i co jakby zrobić sobie z niego rękawiczki? Albo pochwę na sztylet? Hmm... teraz nad tym rozmyślała, lecz w końcu, gdy czarownica wspomniała o nauczeniu jej i Laveny podstaw magii.
- Skoro ona ma naszyjnik Lupa, to mimo to mnie też możesz nauczyć czaru Scan? - powiedziała, spoglądając przelotnie i z zazdrością na Lavenę. Nie wiedziała skąd miała ten naszyjnik ale też taki chciała...

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 1:30 pm

- Pamiętajcie, że każdy przedmiot, na jak bezwartościowy by nie wyglądał, ma swoje przeznaczenie~ A szczególnie be, które się świecą, błyszczą, lub wyglądają na coś, czego nigdy w życiu nie widziałyście~ Mhmhm~ - zaraz wyciągnęła rękę po ten naszyjnik - Nie martwcie się~ Jeden naszyjnik wystarczy mi na całą waszą trójkę~ - w końcu ostrożnie wzięła go w dłoń. Na razie nic z nim nie robiła. Spojrzała na Grievera i machnęła ręką. Przed oczami wszystkich ukazały się statystyki lwa.


Sierociniec - Page 2 Dd5luci-d5ec4275-dd0f-4728-afbe-f70ad1a7051e
Griever
Summon stworzony przez Squalla, wezwany do życia przez Ultimecię. Dzięki jej mocy utrzymuje fizyczną formę i nie znika tuż po ataku.

Level: 50
HP: 92700/92700 (100%)
MP: 25000/25000 (100%)
Str: 97
Mag: 255
Vit: 105
Spr: 44
Spd: 105
Umiejętności: Flare, Gravija, Pain, Shockwave Pulsar [siła: 200]


- To samo zobaczyłybyście spoglądając przez ten naszyjnik... Ale po co, skoro możecie rzucić czar, a pozbyć się tego bezużytecznego naszyjnika robiąc miejsce czemuś zdecydowanie użyteczniejszemu?~ - zaśmiała się cicho i... Rozgniotła ten naszyjnik w dłoni. Został z niego pyłek i sznurek - Weźcie ten pyłek, zawiera w sobie nieco magii. Jeśli wyrzucicie go w powietrze wykonując ten sam gest co ja, pokażą wam się statystyki~ Tak naprawdę ten pyłek jest że tak powiem... Substancją pomocniczą~ Najważniejsze są gesty i zaklęcia. Na szczęście do Scan wystarczy wam sam gest~ - uśmiechnęła się - Użyjcie go na kim chcecie~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 1:46 pm

Lav gdy tylko zobaczyła statystyki rozwarła szeroko oczy, nie z przerażenia, ale ze zdumienia.
- Dzie... Dziewięćdziesiąt dwa tysiące życia... Jak ja mam ledwie piątą część tysiąca, niesamowite -
Postanowiła wziąć pyłek z ręki wiedźmy i podrzuciła go do góry i wykonała ten sam gest co ona chcąc zobaczyć jej statystyki, była ciekawa jak potężna jest.
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 1:53 pm

Tymczasem kot był oszołomiony. Teraz coś się pokazało przed tym potworem? Jakieś cyferki, literki... Liczyć to umie. Jedno cięcie, dwa, trzy... Ale tysiące były nieco poza jego skalą i nikt nie mógł go za to obwiniać. Machnął łapę w powietrzu między sobą i większym kotem, chcąc jakoś przegonić ten widok. Co to miało być? Nie wsłuchiwał się za bardzo w ich rozmowę... Spojrzał to na kota, to na czarownicę. Może ktoś go oświeci?
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 2:00 pm

Mia spojrzała na statystyki i uśmiechnęła się z podziwem na twarzy. Nie miała z nim szans nawet gdyby walczyła z Laveną. Właśnie, co z nią? Skoro ona rzuciła pyłkiem by zobaczyć statystyki czarownicy to ona rzuci by zobaczyć jej statystki. Mia wzięła pyłek zaraz po Lavenie i podrzuciła go tak jak ona, wykonując ten sam gest, by zobaczyć statystyki Dragoonki.

_________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 2:33 pm

Sierociniec - Page 2 Latest?cb=20091206123725
Ultimecia
Czarownica, a raczej jej wspomnienie. Próbuje zmienić świat przez kompresję czasu i zabranie mocy wszystkim czarownicom.

Level: 50
HP: 5000/5000 (100%)
MP: 2500/2500 (100%)
Str: 121
Mag: 250
Vit: 107
Spr: 107
Spd: 119
Umiejętności:  Scan, Biora, Blizzaga, Dispel, Holy, Meltdown, Earthquake, Stopga, Thundaga, Tornado, Full-life, Full-cure, Flare, Ultima, Apocalypse


Sierociniec - Page 2 36338-1320772078
Lavena Midaven
Kitsune, która chce po prostu patrzeć, jak świat płonie

Level: 2
HP: 200/200 (100%)
MP: 150/150 (100%)
Str: 4
Mag: 9
Vit: 4
Spr: 9
Spd: 4
Umiejętności: Wybicie, Smocza Dusza, Aero, Scan

- Świetnie~ Jestem z was dumna~ Ten pyłek sprawił, że nie straciłyście mocy magicznej. Lecz z kolejnymi Scanami uważajcie. Co prawda nie zabierają jej dużo... Ale jak to mówią... Lepiej zapobiegać, niż leczyć~ - zachichotała cicho i spojrzała na kota - Mmm... Wygląda na to, że znasz Squalla, hm?~ - uśmiechnęła się lekko - Mógłbyś go do mnie przyprowadzić? Stęskniłam się za nim~ - uśmiechnęła się lekko drapiąc kociaka za uszkiem.
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 2:45 pm

Widząc statystyki kota i porównując je z wiedźmą a następnie ze swoimi cieszyła się, że przynajmniej na razie ma ich po swojej stronie.
- Coby nie mówić, zarówno ty jak i twój zwierzak macie imponujące statystyki, tez bym chciała w przyszłości mieć jakiegoś, niekoniecznie tak silnego bo nie miałabym szans go opanować, ale kto wie co będzie w przyszłości... -
Wyszczerzyła się myśląc o tym, ostatnio ciągle się szczerzyła, bo ciągle nachodziły ją pomysły jak można zniewolić ten świat i sprawić by pogrążył się w wiecznym chaosie.
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 2:50 pm

- Squall? Przyprowadzić? - miał zabrać Squalla tu? Spoko. Chyba... - Co to... - juz miał spytać się o co dalej jej chodziło, ale zaczęła go drapać. Dobra, pytania potem. Weźmie Squalla jak będzie mieć okazje i zabierze na wycieczkę! Trzy osoby pokazały mu tyle czułości w jeden dzień jakiej nie zaznał przez wszystkie lata swojego życia. Niech ten świat płonie, tylko niech będzie w nim ktoś kto potrafi drapać!
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:01 pm

Spoglądała na statystyki wszystkich i były naprawdę imponujące. Z pewnością tej dwójki i jej celem było im dorównanie w jakimś stopniu. Co do słów Laveny, zgadzała się z nimi, bo ona też już skrycie marzyła o jakimś zwierzaczku...
- Jeszcze tak zapytam... Kim jest Squall? - zapytała, spoglądając to na kota, to na czarownice. Najprawdopodobniej ona także wiedziała kim on jest. Jedyna Mia nie wiedziała o kogo chodzi, ale co za problem się dowiedzieć?

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:09 pm

- Tak, przyprowadzić~ - uśmiechnęła się lekko - Jestem pewna, że chętnie was pozna... - spojrzała w końcu na dziewczyny - Znalezienie zwierzaka nie jest trudne~ Gorzej z oswojeniem ich... Na całe szczęście ja Grievera oswajać nie musiałam~ Stworzyłam go sama, więc siłą rzeczy mnie słucha~ - spojrzała na tego swojego kochanego lewka, który korzystając z tego, że nikt nie zwraca na niego uwagi, zwinął się w kulkę i usnął.
- Mmm... Squall to mój rycerz~ Wyczuwam jego obecność, więc pewnie został przyzwany tu razem z wami... Brązowe włosy, blizna na twarzy i niebieskie oczy... Nosi ze sobą Gunblade. Mówi wam to coś?~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:14 pm

Lavena zastanowiła się przez chwilę a następnie z wolna pokiwała głową.
- Pamiętam go, został przyzwany, ale nie wiem czy przez Materię czy Spiritusa, zresztą, są równie beznadziejni, przynajmniej Spiritusowi nie przeszkadza byśmy w razie czego się pozbijali nawzajem
Miała niepochlebne zdanie o dwójce bogów bo w żaden sposób nie wzbudzili u niej szacunku a co za tym idzie po prostu mówiła o nich dość pogardliwie.
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:19 pm

- Przyprowadzić... - powtórzył. No cóż. Znalazł sobie zajęcie na razie. Znaleźć Squalla i go przyprowadzić. I dać mu "prezent". Z pewnością będzie tak szczęśliwy że będzie skakać pod niebiosa. - Gunblade! - powiedział z nutą radości. Kolejne słowo jakie zna! On zaczyna łapać konwersacje! Doprawdy, był niesamowicie dumny z własnej inteligencji.
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:25 pm

Zaś Mia pokręciła głową na słowa, czy kojarzy opisanego mężczyznę. Nie wiedziała kim jest ale skoro czarownica go zna, to miała nadzieję, że jest tak samo stuknięty jak Mia, Lavena czy w pewnym stopniu Ulti.
- Niestety nie znam nikogo o imieniu Squall. - powiedziała, wzruszając nieco ramionami.
-Ani nawet nie poznałam Spiritusa czy Materię. Dlatego także nie mam o nich zdania. - dodała zaraz po swojej kwestii by nikt jej się nie wciął w zdanie.

____________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:32 pm

- Mądry kotek~ - wymruczała drapiąc go pod pyszczkiem, po czym przesunęła dłonie po jego łebku tak, by te znalazły się za nim, nieco go opuściła i pocałowała w nosek~ - A teraz... Leć~ Będę tu czekać~ - wymruczała cicho i w końcu go puściła~ No i wróciła wzrokiem do swoich towarzyszek - Materia i Spiritus, hm? Więc to są ci nowi bogowie... - w jej głosie słychać było pogardę - Zapewne są równie beznadziejni co Chaos i Cosmos. Mam tylko nadzieję, że nie jest znów od Cos... Materii. - poprawiła się - Tęsknię za swoim kochanym Squallem, który był gotów poświęcić dla mnie wszystko... Ach, jakże by to było cudowne znów mieszkać z nim w pałacu~ Mhmhmhm~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 3:55 pm

Oho, czyżby ukochany? Nie powiedziała tego oczywiście na głos, jedynie co to spojrzała na nią przelotnie a potem znów na Mię, do której się zbliżyła. Chciała skomentować rozterki miłosne wiedźmy aczkolwiek nie chciała się jej narazić, dlatego była cicho.
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 4:12 pm

- Mądry? - zdziwił się. Zaraz to zdziwienie usiągnęło maximum gdy go pocałowała... Co to było? Czuł się... miło. Zbliżyła się do niego i zrobiła... coś. To musi być jakaś przyjemna magia! Na pewno magia, bo w jego świecie nikt tak mu nie robił. Tylko dawanie dziwnego jedzenie i cięcia. Nawet myśleć mu się o tym nie chciało. Wciąż miał blizny. Tak czy siak, czuł że musi znaleźć Squalla. Jak najszybciej! Zaraz się poderwał i zaczął wychodzić. W ostatniej chwili odwrócił się do nich, jakby na coś czekał. Nie chciał ich tak po prostu zostawiać...
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 4:19 pm

Mia spoglądała na czarownicę, która opowiadała o owym mężczyźnie, jak faktycznie o jakimś partnerze... Wtedy także spojrzała na Lavenę i gdy ta się do niej przybliżyła, to skrzywiła się delikatnie, choć domyślała się co chce skomentować. Ona także miała ochotę to zrobić, jednak nie zamierzała mieć czarownicy jako wroga. Nie odpowiedziała nic na jej słowa. W pewnym momencie przeniosła zimny wzrok na kota, odprowadzając go nim.

___________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Ultimecia

Ultimecia


Poziom Postaci : 50
Exp : 0
HP : 5000
MP : 2500
Klasa Główna : Czarny Mag
Summon : Griever
Zwierzak : ...Griever się liczy?
Posty : 18
Data Wezwania : 30/06/2020
Pochodzenie : Czas i wspomnienia...

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 4:26 pm

Widząc, że kot się zatrzymał, po prostu mu pomachała. Oby się pośpieszył, hah~ A ona tylko przeniosła wzrok na dziewczyny. Jej oczy znów zaświeciły się na moment.
- Tak, to mój ukochany~ Chociaż... Nie jedyny~ Mhmhm~ Lubię, gdy jest zazdrosny~ - wyglądało na to, że umiała czytać w myślach, hah - Swoją drogą... Może teraz wy opowiecie mi trochę o sobie? Z wielką chęcią was wysłucham~
Powrót do góry Go down
Lavena Midaven

Lavena Midaven


Poziom Postaci : 2
Exp : 91%
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 128
Urodziny : 07/08/1998
Data Wezwania : 10/06/2020
Wiek Postaci : 25
Pochodzenie : Vaelyria

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 4:45 pm

Opowiadać? Ale co miała opowiadać o sobie, nie miała żadnej ciekawej historii ani jakiś niezwykłych dokonań a w tym świecie była dopiero od niedawna.
- Ale co tu opowiadać? Nie mam nic ciekawego do opowiadania, nie prowadziłam zbyt ciekawego życia, ot co
Powrót do góry Go down
Maleters
Mod Loterii
Maleters


Poziom Postaci : 2
Exp : 0
HP : 200
MP : 150
Klasa Główna : Dragoon
Summon : ---
Posty : 132
Data Wezwania : 11/06/2020
Pochodzenie : 0

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 5:17 pm

Kot zaraz zabrał się do ruchu i ich zostawił. Chciał jeszcze pobawić się z tymi zwłokami, ale wciąż... teraz miał kolejną misję! ...oraz one były zdobyczą tego drugiego kota. Phhh. Jak tylko tu wróci to mu pokaże!

[Z.T]
Powrót do góry Go down
Mia Riddle

Mia Riddle


Poziom Postaci : 1
Exp : 0%
HP : 100
MP : 100
Klasa Główna : Zabójca
Summon : ---
Płeć Gracza : Female
Posty : 53
Data Wezwania : 04/07/2020
Pochodzenie : Kraina o nieznanej nazwie.

Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2020 5:28 pm

Mia nie miała się co zastanawiać nad tym. Domyślała się pewnie, że chodziło jej o to, co robiły przed przywołaniem do tego świata.
- Cóż, w mojej krainie byłam tą najgorszą. Ludzie bali mi się sprzeciwić, siałam grozę, zabijałam i żywiłam się ich ciałami, krwią oraz strachem. Na swoim koncie mam wiele morderstw i przychodzi mi to z łatwością. Bez skrupułów zabijam. Uwielbiam torturować i ogólnie zabijać. Odpręża mnie to i zadowala. W skrócie - jestem psychopatką, wariatką, zabójczynią, sadystką oraz masochistką. - uśmiechnęła się na koniec, pokazując dołeczki. Była dumna z tego wszystkiego.

____________
Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sierociniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sierociniec - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sierociniec
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dissidia Final Fantasy :: Światy :: Gaia VIII-
Skocz do: